B&B Palermo

120 Rodionoff B&B Palermo Centro *** to nowoczesny i elegancki bed & breakfast, położony w wieolpiętrowym budynku w samym centrum Palermo, na Sycylii.

120 Rodionoff Bed & Breakfast Palermo został otwarty w 2012 roku w przebudowanym według projektu pary architektów Valore&Fiore apartamencie . 120 Rodionoff Bed & Breakfast Palermo znajduje się w strategicznej pozycji, w samym centrum Palermo, w miejscu spokojnym, o 5 minut na piechotę od przystanku metra Notarbartolo, łączącym centrum miasta z lotniskiem.

Pokoje
120 Rodionoff Bed & Breakfast Palermo ma wygodne i przytulne pokoje, duże okna zapewniają doskonałe oświetlenie. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację i osobną łazienkę z grzejnikiem rurowym. Dostępne jest wliczone w cenę pokoju połączenie intenetowe wireless i kablowe ethernet. Aby nasi goście mogli oglądać setki kanałów w każdym języku, w każdym pokoju znajduje się 32calowy telewizor LCD. Dwa pokoje mają balkony.

Pomieszczenie wspólne
Do dyspozycji gości 120 Rodionoff Bed & Breakfast Palermo jest kompletnie wyposażona kuchnia, wraz z urządzeniami gospodarstwa domowego oraz obszerna sala gdzie można spożyć śniadanie. W sali znajduje się również dobrze wyposażona biblioteka z tygodnikami. Na życzenie zamawiamy Wasz ulubiony dziennik.

Śniadanie
Nasi goście mają do wyboru śniadania typu kontynentalne lub tradycyjne włoskie.

Lokalizacja
120 Rodionoff Bed & Breakfast Palermo znajduje się w strategicznej pozycji, skąd łatwo można dostać się do wszystkich atrakcyjnych turystycznie miejsc w Palermo. Metro (stacja Notarbartolo) znajduje się o kilka minut na piechotę od 120 Rodionoff Bed & Breakfast Palermo i łączy z portem lotniczym Palermo Punta Raisi Falcone Borsellino a także z innymi dzielnicami miasta.

120 Rodionoff B & B Palermo jest przyjazny dzieciom. Mamy na wyposażeniu dodatkowe łózeczka i foteliki dziecięce. Dla niemowlaków mamy także stolik do przewijania i kojec. Dzieci mają do dyspozycji również mnóstwo zabawek: pociąg, zjeżdżalnię, samochodziki. Również w naszej bibliotece dzieci znajdą coś dla siebie.

Właściwie to nie trzebaby było tego precyzować, ale nasz 120 Rodionoff B & B Palermo jest B&B gay-friendly.

120 Rodionoff B & B Palermo stawia na wygodę. Wystarczy że wybiorą Państwo standard, który Państwu odpowiada, a potem wystarczy tylko rozkoszować sie miłym pobytem.