B&B Palermo

120 Rodionoff B&B Palermo *** je bed & breakfast v moderním a elegantním domě v centru Palerma na Sicílii.

120 Rodionoff B&B Palermo byl otevřen v roce 2012, po kompletni rekonstrukci architekty Valore & Fiore.120 Rodionoff B&B Palermo se nachazí na ideálním místě, v centru Palerma na klidném místě, jen 5 minut chůze od zastávky metra Notarbartolo.

Pokoje
120 Rodionoff B&B Palermo má pohodlné a útulne pokoje, prosvětlené s velkými okny. Každý pokoj je vybaven klimatizací a má svoji koupelnu. V každém pokoji 120 Rodionoff B&B Palermo  je zdarma internetové připojení, jak bezdrátové tak i ethernetový kabel. Každý pokoj je vybaven televisí LCD 32″.

Společné prostory
Hosté 120 Rodionoff Bed&Brekfast Palermo mají k dispozici kompletně vybavenou kuchyni a prostornou halu, kde se podává snidaně a kde najdete knihovnu a denní tisk. Dle přání je k dispozici i váš oblíbený denník.

Snídaně
Snídani si můžete vybrat typickou italskou nebo klasickou kontinentální.

Kde nás najdete
120 Rodionoff B&B Palermo se nachází na ideálním místě, pohodlně se dostanete na všechna zajímavá místa v Palermu. Stanice metra (zastavka Notarbartolo) je jen pár minut chůze od Rodionoff B&B Palermo se spojením na palermské letiště Punta Raisi Falcone Borsellino a na všechny strany města.

120 Rodionoff  B&B v Palermu rád uvítá a uspokojí i vaše děti. Máme sedačky i postýlky. Pro nejmenší máme k dispozici také přebalovací stoly a boxy.Máme pro děti  hračky a v naší knihovně máme knihy i pro ty nejmenší.

Za jiných okolností a na jiném místě by nebylo nutné konstatovat skutečnost, že náš Bed&Breakfast je B&B gay-friendly, avšak v této době a v Itálii považujeme za vhodné se o tom zmínit.

Naš B&B Palermo je blízko…
ulice via Giuseppe Sciuti, ulice via Notarbartolo, stanice Notarbartolo, ulice Via della Liberta, Náměsti Piazza Unità d’Italia, ulice via Giuseppe Giusti, ulice via Cesareo, třída Viale Piemonte, ulice via Duca della Verdura, ulice via Principe di Paterno, ulice via Gabriele D’Annunzio, třída viale Lazio, ulice via Delle Magnolie, ulice via Veneto, ulice via Lombardia, ulice via Empedocle Restivo, třída viale delle Alpi, ulice via Umberto Giordano, ulice via Cillea, ulice via Ugo Foscolo, ulice via Terrasanta, ulice via Empedocle Restivo, Villa Sperlinga.

Stadion Renzo Barbera je vzdálen 1,6 km.

Nemocnice Cervello je 3 km, autem se k ni dá prijet za pár minutách..
Nemocnice Villa Sofia je traumatologické středisko CTO vzdálené asi 1,8 km.

Z 120 Rodionoff B&B Palermo se pohodlně dostanete na ulici via Ugo La Malfa /kde je například CNR Státní výzkumný ústav a škola pro cestovní ruch Marco Polo/, díky podzemnímu metru  /ze stazione Notarbartolo na stanici S. Lorenzo Colli: 2 zastavky asi 8 minut/.

Naše pozice je ideální také k navštěvě university l’Università degli Studi di Palermo na třídě viale delle Scienze, sidlo regionu l’Assemblea Regionale Siciliana (ARS) náměstí Piazza del Parlamento a další vidění hodná místa v okolí (Parco d’Orleans, Hvězdárna “Vaiana”,  náměstí Piazza Indipendenza, kaple Cappella Palatina, kostel San Giovanni degli Eremiti, Nemocnice Ospedale dei Bambini G. Di Cristina)  díky spojení metrem /ze stanice Notarbartolo na stanici Palazzo Reale –\・Orleans: jediná zastávka asi 3 minuti.